Schedule TRANCE

(Central European Time) GMT+1

“MONDAY”

Baragula (NL) 4am

Steve Allen (UK) 5am

Toyax (NL) 6am

Living daylight (NL) 7am

Indominex (NL) 8am

Jochen Miller (NL) 9am

Short Assen (NL) 10am

Patrick Rosa (NL) 11am

Random play 12pm till 5pm

Sean&Xander (USA) 5pm

Mr. Trancetive 6pm

DJ Peppy (GER) 7pm

Skyllar C (USA) 8pm

Phil Langham (UK) 9pm

Mark Sherry (SCO) 10pm

Vero R (Czech) 11pm

“TUESDAY”

Sean&Xander (USA) 2am

Mr. Trancetive 3am

DJ Peppy (GER) 4am

Skyllar C (USA) 5am

Phil Langham (UK) 6am

Mark Sherry (SCO) 7am

Vero R (Czech) 8am

Random play 9am till 5pm

Ruben Verhagen (NL) 5pm

Michal Westerhuis (NL) 6pm

D-Vox (UK) 7pm

Renvo (NL) 8pm

Kenny O (NL) 9pm

Gabriel Ghali (LB) 10pm

Glojin (NOR) 11pm

“WEDNESDAY”

Ruben Verhagen (NL) 2am

Michal Westerhuis (NL) 3am

D-Vox (UK) 4am

Renvo (NL) 5am

Kenny O (NL) 6am

Gabriel Ghali (LB) 7am

Glojin (NOR) 8am

Random play 9am till 5pm

Coco (GER) 5pm

Suzy Solar PTS (USA) 2nd 6pm

Laura May (UK) 3th 6pm

Carolin (NL) 4th 6pm

Dennis R (NL) 7pm

Bert Voorman (NL) 8pm

Pulsar (GER) 10pm

Jenny Karol (ISR) 11pm

“THURSDAY”

Coco (GER) 3am

Suzy Solar PTS (USA) 2nd 4am

Laura May (UK) 3th 4am

Carolin (NL) 4th 4am

Dennis R (NL) 5am

Bert Voorman (NL) 6am

Pulsar (GER) 8am

Jenny Karol (ISR) 9am

Random play 10am till 5pm

Steeff (NL) 5pm

Suzy Solar (USA) 6pm

Nick Turner (UK) 7pm

Charly2face (NL) 8pm

Rhun & Jung (NL) 9pm

Rubster (NL) 10pm

free spot () 11pm

“FRIDAY”

Steeff (NL) 2am

Suzy Solar (USA) 3am

Nick Turner (UK) 4am

Charly2face (NL) 5am

Rhun & Jung (NL) 6am

Rubster (NL) 7am

Free spot 8am

Random play 9am till 12pm

DJ Skoen (NOR) 12pm

DJ Skoen (NOR) 1pm

G-Lati (NL) 2pm

Drumm (NL) 3pm

Barry Xwood (NL) 4pm

Fer D (HOL) 5pm

Artento Divini (NL) 6pm

Marc den Heijer (NL) 7pm

Afterworld Sessions (UK) 8pm

FrenkyZ (NL) 9pm

Eich (NOR) 10pm

Badikm (NL) 11pm

Badikm (NL) 12pm

“SATURDAY”

Barry Xwood (NL) 1am

Fer D (HOL) 2am

Artento Divini (NL) 3am

Marc den Heijer (NL) 4am

Afterworld Sessions (UK) 5am

FrenkyZ (NL) 6am

Eich (NOR) 7am

Badikm (NL) 8am

Badikm (NL) 9am

Random play 9am till 1pm

Guestmix 1pm

Francesco Giacomo (ITA) 2pm

Drival (SPAIN) 3pm

Kooski (NL) 4pm

SOK (NL) 1th 5pm

BiggestDJ (NL) 2nd 5pm

SuP3r6 (NL) 3th 5pm

Cstone (NL) 4th 5pm

Prince Taylor (Greece) 6pm

Prince Taylor (Greece) 7pm

Radion6 (NL) 8pm

RAM Grotesque (NL) 9pm

Kolos (NL) 10pm

Kolos (NL) 11pm

“SUNDAY”

Francesco Giacomo (ITA) 12am

Drival (SPAIN) 1am

Kooski (NL) 2am

SOK (NL) 1th 3am

BiggestDJ (NL) 2nd5pm/3am

SuP3r6 (NL) 3th 3am

Cstone (NL) 4th 3am

Prince Taylor (Greece) 4am

Prince Taylor (Greece) 5am

Radion6 (NL) 6am

RAM Grotesque (NL) 7am

Kolos (NL) 8am

Kolos (NL) 9am

Guestmix 10am

DJ Skoen  11am

DJ Skoen  12pm

G-Lati (NL)  1pm

Drumm (NL)  2pm

Drival (SPAIN)  3pm

Baragula (NL) 4pm

Toyax (NL) 6pm

Living daylight (NL) 7pm

Indominex (NL) 8pm

Jochen miller (NL) 9pm

Short Assen (NL) 10pm

Patrick Rosa (NL) 11pm

WordPress Lightbox