Schedule TECHNO

(Central European Time) GMT+1

“MONDAY”

Atira Case (ESP) 2am

ROHS (NL) 3am

ROHS with GUEST (NL) 4am

Edwin Collins (NL) 5am

Stifano (NL) 6am

Miss Dark (FR) 7am

Random playlist 8am – 6pm

Miss Artful (NL) 5pm

Amanda Green (Scotland) 6pm

Techno-Terrorist (NL) 7pm

Nataly Kenzo (NL) 8pm

Mindflash (GER) 9pm/7am

Dennis R & M-Jay (NL) 10pm

SILVER/Fatima Hajji (ESP) 11pm

“TUESDAY”

Miss Artful (NL) 3am

Amanda Green (Scotland) 4am

Techno-Terrorist (NL) 5am

Nataly Kenzo (HOL) 6am

Mindflash (GER) 7am

Dennis R & M-Jay (NL) 8am

SILVER/Fatima Hajji (ESP) 9am

Random playlist 10am – 6pm

Jay-Jay Thyrell (NL) 6pm

Kike Olmedo (ESP) 7pm

Technoholic (NL) 8pm

Mary Lene (FR) 9pm

Vanessa Heich (ARG) 10pm

SIKOTIK (SPAIN) 11pm

“WEDNESDAY”

Jay-Jay Thyrell (NL) 4am

Kike Olmedo (ESP) 5am

Technoholic (NL) 6am

Mary Lene (FR) 7am

Vanessa Heich (ARG) 8am

SIKOTIK (SPAIN) 9am

Random playlist 10am – 6pm

Ed Hill & Mr.dan B (NL) 6pm

BeatKreator (GER) 7pm

Miss Bouncy (NL) 8pm

Roger Lavelle (ZW) 9pm

Mina Law (SRB) 10pm

Candy Cox (Brazil) 11pm

“THURSDAY”

Ed Hill & Mr.dan B (NL) 4am

BeatKreator (GER) 5am

Miss Bouncy (NL) 6am

Roger Lavelle (ZW) 7am

Mina Law (SRB) 8am

Candy Cox (Brazil) 9am

Random playlist 10am – 6pm

Da Productor (FR) 6pm

Brake (NL)  7pm

The Diep (NL) 8pm

 Manes (NL) 9pm

MONDO (USA) 10pm

Free spot () 11pm

“FRIDAY”

Da Productor (FR) 4am

Brake (NL)  5am

The DIEP (NL) 6am

Manes (NL) 7am

MONDO (USA) 8am

Free spot () 9am

Random playlist 10am – 1pm

Guestmixen 1pm

Francesco Giacomo (GER) 2pm

Olav Waters (NL) 3pm

Karel van Vliet (NL) 4pm

George Andrew (NL) 5pm

Gabriela Penn (NL) 6pm

Northern Angel (Ukraine) 7pm

Shila Elario (NL) 8pm

Paula Kasbaeh (ESP) 9pm

Deepicnic (Hon) 10pm

Djé N’ocyd (FR) 11pm

“SATURDAY”

Francesco Giacomo (GER) 1am

Olav Waters (NL) 2am

Karel van Vliet (NL) 3am

George Andrew (NL) 4am

Gabriela Penn (NL) 5am

Northern Angel (Ukraine) 6am

Shila Elario (NL) 7am

Paula Kasbaeh (ESP) 8am

Deepicnic (Hon) 9am

Djé N’ocyd (FR) 10am

B_Scott (NL) 1pm

D-Vox (UK) 2pm

Jennifer Marley (USA) 3pm

Jennifer Marley (USA) 4pm

Cor Zegveld (NL) 5pm

Miri Floores (NL) 6pm

R.I.C.K (NL) 7pm

Rez-A (NL) 8pm

REBEL (NL) 9pm

Tawa Girl (FR) 10pm

Joseph Capriati (ITA) 11pm

“SUNDAY”

D-Vox (UK) 12am

Jennifer Marley (USA) 1am

Jennifer Marley (USA) 2am

Cor Zegveld (NL) 3am

Miri Floores (NL) 4am

R.I.C.K (NL) 5am

Rez-A (NL) 6am

REBEL (NL) 7am

Tawa Girl (FR) 8am

Joseph Capriati (ITA) 9am

Random playlist 10am – 3pm

B_Scott (NL) 3pm

Shila Elario (NL) 4pm

Atira Case (ESP) 5pm

ROHS (NL) 6pm

ROHS with GUEST (NL) 7pm

Edwin Collins (NL) 8pm

Stifano (NL) 9pm

Miss Dark (FR) 10pm

 

WordPress Lightbox